Sıralama:

Yalova

Ramada Hotel Yalova

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

156,67 141,00

%10

İndirim

Yalova

Elegance Resort Hotel Spa Wellness & Aqua

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

200,00 180,00

%10

İndirim

43 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5
Sorunuz
164 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Yalova Otelleri

Yalova çok küçük bir şehir olmasına rağmen sahip olduğu güzelliklerle kesinlikle yüz ölçümünden daha fazla bir ün ve şöhrete sahiptir. Yalova öncelikle sahip olduğu doğal güzelliklerle turizmde rakibi olan bir çok ilin önüne geçmektedir. Hem büyük şehirlere yakınlık açısından hem de yollar üzerinde bulunması sebebiyle Yalova her zaman çok önemli bir kent ve zengin bir ekonomiye sahip olmuştur. Yalova Otelleri özellikle farklı konseptlerde hizmet vermektedir. 

Özellikle meyvecilik ve çiçekçilik anlamında ülkemizin büyük bir yükünü çekmektedir. Yalova sahip olduğu verimli topraklar ile herkesin ilgisini çeken bir yerdir. Özellikle turizm açısından termal oteller açısından çok verimlidir. Bu sebeple termal turizmini seven tatilciler sürekli Yalova otellerini ziyaret etmektedir. Burada oteller güneydeki butik oteller, şehir otelleri, zincir oteller, deluxe oteller kategorisinde değerlendirilebilir. Çünkü burada da deniz, kum, güneş tatili yapabileceğiniz bölgeler mevuttur. Suyu ve havası çok temiz bir şekilde emin adımlarla yürünüyor. Eğer siz de çok boyutlu tatil istiyorsanız Yalova Otellerini tercih edebilirsiniz. Böylece müthiş bir heyecana ortak olacaksınız.

Yalova otellerinde ekonominize uygun bir tatil satın almak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarını çok iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değil iseniz size çok net ve kısa bir bilgi ile %50’ye varan erken rezervasyon indirim kampanyaları ile her şeyi net öğrenebilirsiniz. Bunun dışında yapılacakları Türkiye’nin erken rezervasyon hattı 444 5 467’yi arayarak neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
25 Years
Yandex.Metrica