Mersin Otelleri

Sıralama:

Mersin

MERSIN VIP HOUSE

Room Only

Apartment

Detaylar

15,00 142,28

Mersin

Olbios Marina Resort Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

150,00 142,50

%5

İndirim

69 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Mersin

Vista Boutique Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

150,00
60 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Mersin

Kilikya Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

175,00 166,25

%5

İndirim

87 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Mersin

Sahil Martı Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

200,00 170,00

%15

İndirim

92 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Mersin

HOTEL RUMANA

Room Only

Standart Oda

Detaylar

175,00

Mersin

Altın Orfoz Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

200,00
158 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Mersin

Süzer Resort Hotel

Yarım Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

266,67 226,67

%15

İndirim

19 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Mersin

UNLUSELEK HOTEL

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

230,00

Mersin

Marpessa Blue Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

275,00 233,75

%15

İndirim

95 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Mersin

Liparis Resort Hotel & Spa

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

350,00 332,50

%5

İndirim

324 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4
Sorunuz

Mersin Otelleri

Akdeniz Bölgesinin en önemli liman kentlerinden olan Mersin ili güneşi, denizi, kumu ve tertemiz doğası ile en çok ziyaret edilen şehirlerden biridir. Akdeniz’in ılıman ikliminin hâkim olduğu ilde her mevsim tatil yapabilmek ve eşsiz Mersin otelleri arasından birinde konaklamak mümkündür. Yıl boyu süren işin ve yoğun hayatın stresini atmanın en güzel yoludur.

Her kesime hitap eden Mersin otelleri, bütçenizi zorlamayacak şekilde uygun fırsatlar sunar. Turizmin ve kültür hareketliliğinin en yoğun görüldüğü yerlerden biridir. En hareketli ve renkli Akdeniz illerinden biri olan Mersin’de unutamayacağınız bir tatil sizleri bekliyor.

Tertemiz denizi ile dillere destan olan Mersin’de hem şehir içi hem de şehir dışında, Mersin otelleri konaklama hizmetleri vermektedir. Denizi dışında yemyeşil çam ormanları ile oksijene boğan Mersin’de huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

Mersin'de Ne Yenir?

Mersin’de Akdeniz mutfağından lezzetler görülür. Kentin simgesi haline gelen tantuniyi mutlaka denemelisiniz. Lavaş ekmeğin içerisine özel soslar ile hazırlanan biftek kıymanın ve soğanın eklenmesi ile hazırlanan tantuni ayran ile yenilmektedir.

Mersin’e özgü lezzetlerden kerebiç ve cezerye tatlılarını da başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bunun dışında, narenciyenin merkezi olan Mersin’de bu meyvelerden çeşitli içecekler ve reçeller yapılmaktadır. Bu tatları da denemeniz önerilir.

Mersin'de Neler Yapılır?

Mersin’e giden kişilerin büyük bir çoğunluğu, şehrin eşsiz plajlarında yüzmenin keyfini çıkarmaktadır. Sizlerde derin olmayan ve temizliği ile resmen denizin içi görülen plajlarda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Şehrin yaylalarında doğa yürüyüşüne çıkarak bol oksijenli ortamda eğlenebilirsiniz.

 Mersin'de Gezilecek Yerler?

 - Mağaralar: Doğal oluşumlardan biri olan mağaralar, kentte gezilecek yerlerin başında gelir. Köşekbükü mağarası, Gilindire mağarası, Astım mağarası ve Cennet – Cehennem mağarası bu oluşumlardan bazılarıdır.

 - Antik Kentler: Mersin’de eski yerleşim yerlerinin sayısı yüksektir. Silifke’de bulunan Uzuncaburç, Erdemlide bulunan Kanlıdivane, Mezitli’de bulunan Soli Antik Kenti gibi yerleri gezebilirsiniz.

 - Plajlar: Mersin ili plajları ile popülerdir. Akçaklı plajı ve koyu, Boğsak Adası, Atakent Yapraklı Koy, Kızkalesi plajı gibi özel yerlerde mutlaka yüzme keyfi yaşamalısınız.

Özel Günler ve Festivaller

Birçok kültür festivali görülen Mersin’de bu festivallere katılarak tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu festivallerden bazıları şunlardır: Narenciye – Limon Festivali, Uluslararası Müzik Festivali, Elma – Üzüm – Badem Festivali

Mersin Otelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica