Sıralama:

Antalya / Konyaaltı

Sava Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

100,00 85,00

%15

İndirim

22 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Antalya / Konyaaltı

Falez Özkaymak Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

149,50 142,03

%5

İndirim

476 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 2,5

Antalya / Konyaaltı

Sea Life Family Hotel

Her Şey Dahil

Kara Manzaralı Standart Oda

Detaylar

280,00
2478 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Antalya / Konyaaltı

Porto Bello Hotel Resort & Spa

Her Şey Dahil

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda

Detaylar

300,00
2325 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Konyaaltı Otelleri

Türkiye’nin tatil merkezi olarak görülen Antalya’nın en önemli ilçelerinden biri Konyaaltı’dır. Antalya’nın batı tarafında bulunan ilçede, bölge ile özdeşleşmiş olan falezler ile karşılaşırsınız. Türkiye’deki en farklı ve eşsiz mimariye sahip olan Konyaaltı otelleri, en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biridir. Sizlerde Konyaaltı’nı tatil için tercih ettiğinizde birçok otel seçeneği ile karşı karşıya kalırsınız.

Her yaşa hitap eden Konyaaltı otelleri, hem aileniz hem de kalabalık arkadaş gruplarınız ile tatil yapabileceğiniz yerlerden biridir. Düzenlenen birçok aktivite ile tatilinizin daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Birçok kişiyi aynı zamanda ağırlayabilen Konyaaltı otelleri, her mevsim tercih edilmektedir. Tatil dışında özel günlerde de yoğun ilgi gören bu otellerde Antalya’nın en özel lezzetlerini ve eğlencelerini bulabilirsiniz.

Konyaaltı'nda  Ne Yenir?

Konyaaltı ilçesinde Akdeniz mutfağından esintiler görülür. Akdeniz’in kalbi sayılan Antalya’nın en özel ilçelerinden biri olan Konyaaltı’nda et yemekleri, ot yemekleri, zeytinyağlı lezzetler, çorbalar, tatlılar gibi birçok farklı tatlar sizleri bekliyor. Konyaaltı’na kadar gidenlerin mutlaka denemesi gereken lezzetler arasında Güllük çorbası, Antalya piyazı, şakşuka, kabak cintmesi ve sac kavurma yer alır. Antalya ili narenciyeleri ile popülerdir. Buna bağlı olarak da narenciye içecekleri ve reçellerini deneyebilirsiniz.

Konyaaltı'nda Neler Yapılır?

Ufak bir tatil yöresi olan Konyaaltı, tüm stresinizi atabileceğiniz önemli yerlerden biridir. Yapacağınız küçük dalışlar ile yüzme keyfinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Konyaaltı’nda rafting turları da oldukça popülerdir. Günübirlik düzenlenen rafting turları ile heyecan dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Konyaaltı'nda Gezilecek Yerler?

Aktur Lunapark: Konyaaltı’nda en çok ilgi gören eğlence yerlerinden biridir. Hem büyüklere hem de küçüklere hitap eden Lunaparka çocuklarınız ile gidebilirsiniz.

Antalya Aquarium: Konyaaltı caddesinde bulunan dünya genelinde tanınmış bir akvaryumdur. 131 metre uzunluğu bulunan akvaryumu gezerek 21 bin farklı canlı türünü görebilirsiniz.

Konyaaltı Plajı: Konyaaltı’nda en çok gezilen yerlerden biridir. Halk plajı olma özelliği taşıyan Konyaaltı plajında yüzme keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Konyaaltı’nda her yıl düzenlenen Hobi Festivalinde çeşitli aktivitelerin gösterisi düzenlenir. Tek çatı altında düzenlenen bu eğlenceli anlara şahit olabilirsiniz.


Konyaaltı Otelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica