Dalaman Otelleri

Sıralama:

Dalaman

Dalaman Airport Lykia Resort Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

200,00 164,00

%18

İndirim

Dalaman / Sarigerme

HAN SARIGERME HOTEL

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

245,00

Dalaman / Sarigerme

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Ultra Herşey Dahil

Bahçe Manzaralı Standart Oda

Detaylar

1.028,57 874,29

%15

İndirim

5630 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Dalaman Otelleri

Dalaman, Antik Karya adı verilen bölgede bulunmaktadır. Bölge genelinde oldukça fazla sayıda tarihi kalıntıya rastlanabilmektedir. Kleopatra Hamamı, Likya Mezarları, Lidai şehrin gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda mağaranın da bulunduğu Dalaman’da Muğla’nın her türlü güzelliğinden faydalanmak mümkündür. Genellikle Dalaman otelleri aracılığı ile yapılan gezilerle ziyaretçilerin tamamı bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmektedirler.
 
Dalaman’da Ne Yenir?
 
Dalaman’a gezi amaçlı giden kişiler çoğunlukla sahil kenarında yer alan balık restoranlarını tercih etmektedirler. İlçe genelinde farklı restoranlarda da yöresel yemeklere ulaşılabilir. Fakat bu tür yöresel yemekler için genellikle Dalaman esnafları tercih edilmektedir. Daha farklı lezzetler için de Dalaman otelleri tercih edilebilir. Otellerin bünyesinde her türlü yöreye ilişkin yemekler yer almaktadır. Farklı lezzetleri denemek isteyen kişiler otellerin mutfağındaki sayısız lezzeti deneyebilirler.
 
Dalaman’da Neler Yapılır?
 
Dalaman, çoğunlukla otelleri ve lezzetleri ile ünlü olan bir tatil merkezidir. İlçe genelinde çok sayıda tarihi yapı yer almaktadır. Bu tür zaman geçirebilecek aktivitelerin her biri sınırsızca gerçekleştirilebilmektedir. Muğla’nın muhteşem plajlarından ve koylarından da doyasıya faydalanmak mümkündür. Bu sayede sadece Dalaman’da değil, Muğla’da da fazlasıyla tatmin edici bir şekilde yaz tatili geçirilebilmektedir.
 
Dalaman’da Gezilecek Yerler
 
Dalaman, gezilecek yerleri ile ünlü olan bir Muğla ilçesidir. Genellikle tatil amacı ile gidilen Dalaman’da çok sayıda koy bulunmaktadır ve bu koyların her biri doğal güzellikleri ile misafirleri büyülemektedirler. Sarıgerme plajı, Günlüklü koyu, Gökdemile koyu Dalaman’a gidildiğinde görülmesi gereken yerlerdendir. Bunun dışında Tlos Antik Kenti de kesinlikle gidilip, görülmelidir. Bunun dışında Dalaman otelleri aracılığı ile daha farklı gezilecek yerler öğrenilebilmektedir. Dolayısıyla turizm merkezi haline gelen Dalaman’da dolu dolu vakit geçirilebilir.
 
Özel Günler ve Festivaller
 
Dalaman’da çok fazla festival düzenlenmiyor olsa da, Muğla genelinde sayısız etkinlik sürekli olarak organize edilmektedir. Organize edilen her türlü festivalde binlerce Dalaman ziyaretçisi bir araya gelmektedir. Belediye aracılığı ile düzenlenen etkinliklerin haricinde Dalaman otelleri tarafından organize edilen etkinlikler de tercih edilebilir. Gerçekleştirilen sayısız konser ile keyifli bir tatil süreci geçirmek mümkündür.

Dalaman Otelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica