Bolu Otelleri

Sıralama:

Bolu

Karpalas City Hotel & Spa

Oda Kahvaltı

Superior French Oda

Detaylar

150,00
99 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

POI OBERJ KARTALKAYA BY KARPALAS

Oda Kahvaltı

Kayin - Bed And Breakfast

Detaylar

225,00

Bolu

Sarot Thermal Palace Apart Hotel

Sadece Oda

1+1 Daire

Detaylar

280,00

Bolu

Bolu Koru Hotel

Yarım Pansiyon

Standard Oda

Detaylar

281,25
185 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Bolu

Sarot Thermal Park Resort & Spa

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

300,00
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Bolu / Kartalkaya

Dorukkaya Ski Mountain Resort Hotel

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

1.000,00 800,00

%20

İndirim

0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu / Kartalkaya

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Oda Kahvaltı

Superior Oda

Detaylar

1.330,00 1.064,00

%20

İndirim

0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Bolu / Kartalkaya

Kartal Otel

Tam Pansiyon

Standart Oda 23 M2

Detaylar

1.099,00
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu / Kartalkaya

Grand Kartal Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

1.200,00
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu / Kartalkaya

Kaya Palazzo Luxury Chalets

Oda Kahvaltı

Luxury Challets

Detaylar

16.500,00
Sorunuz

Bolu Otelleri

Doğal güzellikleri ve yoğun yeşili ile misafirlerini fazlasıyla etkileyen Bolu, Karadeniz’in batısında yer almaktadır. İstanbul ile Anadolu’yu bağlayan Bolu, hem tarihinden dolayı hem de turizm merkezlerinden dolayı her sene binlerce kişiyi kendisine çekmektedir. Bolu’nun merkezinden farklı olarak Mudurnu, Göynük, Mengen ve Kıbrıscık şehrin en çok talep gören ilçelerindendir. Yeşil sevenler için vazgeçilemez bir yer olan Bolu, çok sayıdaki gezilebilecek yerleri sayesinde misafirlerin keyifli bir şekilde zaman geçirebilmesini mümkün kılmaktadır.

Bolu’da Ne Yenir?

Bolu aşçıları ile anılan bir şehirdir. Mengen ilçesinde bulunan aşçılar da dünya çapında bilinmektedir. Bolu’da ovmaç çorbasına kolaylıkla denk gelinebilmektedir. Yoğun lezzeti ile kesinlikle tavsiye edilmektedir. Abant kebabı, Yedigöller kebabı, Mengen pilavı ve yoğurtlu gözleme de Bolu’nun eşsiz lezzetlerinden sadece birkaçıdır. Bolu’ya gidildiğinde bu lezzetlerden faydalanmadan dönülmemelidir.

Bolu’da Neler Yapılır?

Bolu’ya gidildiğinde yapılacak birçok şey bulunmaktadır. Yedigöller Milli Parkı’nda ve Abant Gölü’nde kamp yapılabileceği gibi, sayısız yürüyüş parkı sayesinde de doğa yürüyüşleri gerçekleştirilebilmektedir. Kayak merkezinde de keyifli bir şekilde zaman geçirmek mümkündür. Şehrin gezilecek yerlerinde yer alan Bolu otelleri sayesinde ziyaretçiler en iyi şekilde ağırlanmaktadırlar. Bolu’nun her türlü doğal güzelliğinden faydalanabilmek için merkezi bir şekilde konumlanmış oteller tercih edilebilmektedir. Bu sayede Bolu’da unutulmaz bir tatil süreci geçirilebilir.

Bolu’da Gezilecek Yerler

Bolu’ya gidildiğinde kesinlikle görülmesi gereken ilk yer Abant Gölü’dür. Abant Dağları’nın ortasında yer alan göl, yeşilin her tonunu içerisinde barındırmaktadır. 1988 yılında koruma altına alınan tabiat parkı, ziyaretçileri fazlasıyla etkilemektedir. Birbirinden farklı göllerin yer aldığı Yedigöller Milli Parkı’na ek olarak Kartalkaya Kayak Merkezi de tercih edilebilmektedir. Bu sayede şehir genelinde keyifli bir şekilde zaman geçirilebilir.

Özel Günler ve Festivaller

Her Ağustos ayında düzenlenen Uluslararası Köroğlu Festivali binlerce kişiyi bir araya toplamaktadır. 3 gün boyunca süren festival, çeşitli dans gösterilerinin yapılması ile uzun bir süre devam etmektedir. Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali de 32 yıldır hiç aksamadan düzenlenmektedir. Karagöl Kültür ve Sanat Festivali de her yılın temmuz ayı içerisinde düzenlenmektedir. Köroğlu’nun yaşadığı diyarı daha yakından tanımak amacı ile düzenlenen festivalde çok sayıda da konser düzenlenmektedir.

Bolu Otelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica