Afyon Otelleri

Sıralama:

Afyon

May Thermal Resort & SPA

Sadece Oda

Deluxe Oda

Detaylar

433,33 390,00

%10

İndirim

0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Afyon

Jura Hotels Afyon Thermal

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

464,29 394,64

%15

İndirim

Afyon

Grand Özgül Termal

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

400,00
1086 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Afyon

Sandıklı Thermal Park Hotel

Yarım Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

556,43
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Afyon

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

575,00
819 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Afyon

Oruçoğlu Thermal Hotel

Yarım Pansiyon

Standart Balkonsuz Küvetli

Detaylar

635,25
557 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Afyon

Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel

Yarım Pansiyon

Deluxe Oda (Büyük Yataklı )

Detaylar

684,29
577 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4
Sorunuz
Sorunuz
Sorunuz
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Afyon Otelleri

              Kaplıcaları ile meşhur olan Afyon her yıl yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bazı hastalıkların tedavisinde etkili olması nedeni ile doktorlar tarafından sık sık Afyon kaplıcaları önerilmektedir. Ege Bölgesinin en özel ilçelerinden biri olan Afyon kaplıca merkezlerinin dışında tarihin dokusunu yansıtması nedeni ile görenlerin hayran kalacağı bir şehirdir. Eski medeniyetlerin yolculuklarının durak noktalarından biri olan Afyon o dönemin tarihi izlerini yansıtmaktadır.

             Çok hızlı bir şekilde büyüyen ve ilerleyen şehirlerin başında gelen Afyon, misafirlerine birçok alternatif sunmaktadır. Özellikle tedavi amacı ile gelenler termal özellikli Afyon otelleri sayesinde güzel bir tatil dönemi geçirmektedir. Turizm hareketliliğinin fazla olduğu alanlarda hizmet veren Afyon otelleri misafirlerine çeşitli alternatifler sunar. 

            Afyon ilini gezmek için gelenler şehir merkezinde konumlanan Afyon otelleri arasından bir seçim yapabilirler. Kurtuluş Savaşı döneminden kalan eserleri barındıran Afyon’da tarihe tanıklık etmek mümkündür. Şifalı sular için gelen misafirler ise Sandıklı mevkiindeki termal otellerden birini tercih etmektedir. Otellerin içerisinde odalara kadar giden şifalı sular sayesinde rahatsızlıklarına çare bulan kişiler oldukça fazladır.

 Afyon 'da Ne Yenir?

            Afyon kaymak ve sucuğu ile meşhurdur. Ege Bölgesinde yer alan Afyon’da eşsiz Ege mutfağından tatlar bulabilirsiniz. Genelde otlu yemekler ağırlıktadır. Çullama köfte, haşhaşlı börek, keşkek, ilibada dolması, sakala çarpan çorbası örnek birkaç yemek türlerindendir.

 Afyon 'da Neler Yapılır?

            Çok eğlenceli ve zinde kalacağınız bir gün geçirmek için Afyon termal merkezlerini tercih edebilirsiniz. Sandıklı ilçesinde konumlanan kaplıcaları ziyaret ettikten sonra Türkiye’deki en ünlü trekking rotalarını takip ederek güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 Afyon 'da Gezilecek Yerler?

            Afyon’da gezilecek birçok tarihi alan vardır. Arkeoloji Müzesi bunlardan biri olarak karşınıza çıkar. Mağaraları ile dikkat çeken Afyon’da Kunt İni Mağarası ve Buzluk Mağarası gezilen alanlardan biridir. Turizm merkezlerinden olan Afyon’da kaplıca ve hamamlar da dikkat çekmektedir.

 Özel Günler ve Festivaller

            Birçok özel gün ve festivaller düzenlenen Afyon’da Klasik Müzik Festivaline katılarak müziğe doyabilirsiniz. Yine Afyon’da düzenlenen Uluslararası Marsyas Sanat ve Müzik Festivali, Eğitim Kültür Festivali, Flamingo-Yumurta Festivali, Halı-Kilim Festivali, Jazz Festivali, Termal ve Turizm Festivali, Kaymak Böreği Festivali ve Hıdırlık Yaz Akşamları eğlencelerine katılabilirsiniz

Afyon Otelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica