• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

3* Yıldızlı & 4* Yıldızlı Oteller (STANDART ODA) 6 Gece 6 Gün Pegasus Airlines ile

Otel
Detayları
Müsait
   
  1.298,00 13.316,57
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Haziran - 2021Gizle
Tur Hareket Tarihi : Temmuz - 2021Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

BERLİN (2) & HAMBURG (1) & AMSTERDAM (2)

 

EKSTRA TURLAR ve ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL!

 

 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

1. Gün İSTANBUL – BERLİN

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC 979 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 11.15 ’de Berlin ‘e uçuş. Yerel saat ile 13.10 ’da Berlin Havalimanı ‘na varışımız ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Avrupa Kültür Başkentlerinden bir tanesi olma özelliğini de elinde bulunduran Berlin ‘de yapacağımız panoramik şehir turu esnasında, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Doğu Berlin 'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında kişisel aktiviteler, alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanın ardından rehberimizin belirteceği saatte otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

2. Gün BERLİN – POTSDAM – BERLİN

Sabah kahvaltısının ardından Potsdam ‘a hareket ediyoruz. 1000 yıllık tarihi geçmişi, kaleleri ve oldukça büyük hasar gördüğü II. Dünya Savaşı’ndan sonra yeniden inşa edilen mimari eserleri ile ünlenen ve UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘nde kendine yer bulan Potsdam’da gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, 1907 yılında Berlin ve Potsdam şehirlerini birbirine bağlamak amacıyla inşa edilen ve Doğu ve Batı güçleri arasında üst düzey casus değişimlerinin yapıldığı Casuslar Köprüsü (Glienicker Brücke), tarihte adalet ve savunuculuğun simgesi haline gelen “Berlin’de Hakimler Var” sözünün doğduğu Sans-Souici Sarayı, Yeni Saray ve Potsdam Binası, Küçük Amsterdam (Little Amsterdam) olarak bilinen Hollanda Mahallesi, aslını Berlin’de gördüğümüz Brandenburg Kapısı’nın örneği Nauen Kapısı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Potsdam şehir turumuzun ardından kişisel aktiviteler, alışveriş ve çevre gezisi için sunulacak serbest zaman sonrasında rehberimizin belirteceği saatte Berlin ‘deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

3. Gün BERLİN – HAMBURG  

Sabah kahvaltısının ardından Hamburg şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Almanya’nın Berlin’den sonra en kalabalık şehri olan ve Avrupa’nın en büyük ikinci limanına sahip olan Hamburg, uzun yıllardır Orta ve Kuzey Avrupa ticaretini birbirine bağlayan önemli bir role sahiptir. II. Dünya Savaşı sırasında ağır hasar gören ancak sonrasında yeniden inşa edilen Hamburg, günümüzde Avrupa’nın en fazla köprüsüne sahip (2302 adet) modern ve gelişmiş bir şehirdir. Amsterdam ‘dan sonra Avrupa’nın en özgürlükçü şehri olarak bilinen Hamburg’da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda, Şehir Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi ve Hamburg ‘un Redlight District ‘I olarak bilinen Reeperbahn Caddesi ‘nde görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında kişisel aktiviteler, alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanın ardından rehberimizin belirteceği saatte otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

4. Gün HAMBURG – BREMEN – AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısının ardından Bremen ‘e hareket ediyoruz. Almanya’nın en işlek liman kentlerinden biri olan, aynı zamanda tarihi ve özgün mimarisini günümüze kadar koruyabilen Bremen ‘de gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuza eski şehir merkezinden başlayacağız. Şehir turumuz kapsamında, Bremen Mızıkacıları masalından esinlenerek yapılan Dünyaca ünlü Bremen Mızıkacıları Heykeli, ticaret ve hukuk alanındaki özgürlüğü temsil eden ve 2004 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’ne girerek koruma altına alınan Roland Heykeli, Bremen Belediye Binası, 13. Y.Y. 2dan bugüne kadar ihtişamı ile hayranlık uyandıran Bremen Katedrali, labirent gibi sokakları ve mimarisi sayesinde ziyaretçilerine Orta Çağ ‘a bir zaman yolculuğu yapmış hissi uyandıran Schnoor bölgesi ve Bremen’in sanat sokağı olarak bilinen Böttner Caddesi başlıca görülecek yerler arasındadır. Bremen ‘de gerçekleştireceğimiz şehir turu sonrasında Amsterdam bölgesi otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

5. Gün AMSTERDAM – (Amsterdam Kanal Turu)

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Amsterdam şehir turumuzu ve Amsterdam kanal turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Amsterdam panoramik şehir tanıtım turu esnasında Kanallar, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında Amsterdam Kanal Turu programımızı düzenliyoruz. Amsterdam ‘ın “Kuzeyin Venedik’i” olarak anılmasını sağlayan kanallarda, Amsterdam’a has botlarla gerçekleştireceğimiz bu keyifli turumuzda şehrin ikonik noktalarını, kanal boyunca sıralanmış rengarenk binaları görecek ve fotoğraflama şansına sahip olacağız. Tur sonrası sunulacak serbest zaman ardından konaklama otelinizde.

 

6. Gün AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Amsterdam Schiphol Havalimanı ‘na transfer.  Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC 1252 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 13.55 ‘de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 18.30 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Berlin // Amsterdam – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • 3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otelde toplam 5 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Berlin, Potsdam, Hamburg, Bremen ve  Amsterdam ’da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 • Amsterdam Kanal Turu
 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir
 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

 

 

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Tüm yemeklerde alınacak içecekler,
 • İç hat bağlantılı uçuş ücretleri,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen ve tur rehberi tarafından düzenlenebilecek ekstra tur ve geziler,
 • Panoramik şehir turunda ve programda belirtilen turlardaki müze ve ören yerleri girişleri,
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası

 

'Bu tur Coral Travel tarafından düzenlenmektedir.'

 

 

Vize Bilgileri

Başa Dön

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. vatandaşı olmayanlar seyahat etmek istedikleri ülke ve/veya ülkelere girişte vize ihtiyacı olup olmadığı bilgisi için ilgili konsolosluklara başvurmaları gerekmektedir.


Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına vize başvurularının bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.


T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

 

 

 

İSTANBUL ALMANYA KONSOLOSLUĞUNA BAĞLI İLLER

 

Balıkesir -Bilecik -Bolu -Bursa-Çanakkale-Düzce-Edirne-Eskişehir-İstanbul -Kırklareli-Kocaeli ( İzmit - Sakarya (Adapazarı ) -Tekirdağ -Yalova

 

ANKARA KONSOLOSLUĞUNA BAĞLI İLLER

Adana -Adıyaman-Ağrı-Aksaray-Amasya-Ankara-Ardahan-Artvin-Bartın-Batman-Bayburt-Bingöl- Bitlis-Çankırı-Çorum-Diyarbakır-Elazığ-Erzincan-Erzurum-Gaziantep -Giresun-Gümüşhane-Hakkari- Hatay-Iğdır-Kahramanmaraş-Karabük-Karaman-Kars -Kastamonu-Kayseri -Kilis -Kırıkkale-Kırşehir- Konya-Malatya

 

                İZMİR ALMANYA KONSOLOSLUĞUNA BAĞLI İLLER

                Afyon – Antalya – Aydın – Burdur – Denizli

 

 

İşverenler için Vize Başvurusu

 • Konsolosluğa hitaben yazılmış dilekçe (antetli kağıda ve imza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından)
 • Hesap cüzdan fotokopisi (Şahsa ait)
 • Gayri menkul tapu fotokopisi
 • Yeni tarihli faaliyet belgesi (ticaret veya sanayi odası veya kayıtlı bulunan meslek birliğinden)
 • Ticari sicil gazetesi fotokopisi (Ankara için mutlaka Oda Sicil Kayıt Sureti)
 • Vergi levhasının fotokopisi (vergi levhası zarar veya yeni tescil ise; şirketin banka hesap cüzdan fotokopileri ve bilançosu)
 • İmza sirküleri

Bordrolu Çalışanlar İçin Vize Başvurusu

 • İşverenden tanıtma ve izin belgesi (İlgili konsolosluğa hitaben ve şirketin imza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından)
 • Şirketin imza sirküleri
 • Vergi levhasının fotokopisi (vergi levhası zarar veya yeni tescil ise; şirketin banka hesap cüzdan fotokopileri ve bilançosu)
 • Yeni tarihli faaliyet belgesi (ticaret veya sanayi odası veya kayıtlı bulunan meslek birliğinden)
 • Ticari sicil gazetesi fotokopisi
 • Sigorta işe giriş bildirgesi (SSK giriş bildirgesi tekrar ve yeni işe giriş ise eski SSK işe giriş bildirgesi)
 • 4 aylık sigorta hizmet dökümü ( yeni adı sigortalı isim listesi )
 • Son üç aylık bordro
 • Hesap cüzdan fotokopisi
 • Gayri menkul tapu fotokopisi
 • Kredi kartları fotokopisi

Ev Hanımları İçin Vize Başvurusu

 • Konsolosluğa hitaben dilekçe
 • Gayrimenkul tapu fotokopisi
 • Hesap cüzdan fotokopisi eşi çalışıyor ise veya işveren ise yukarıda belirtilen belgeler eklenecektir.
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi

Öğrenciler İçin Vize Başvurusu

 • Okuldan yeni tarihli öğrenci belgesi
 • 18 yaş dolmamış ise anne ve babadan muvafakatname Konsolosluk anne baba ile seyahat ediyor olsa bile muvafakatname (TÜRKÇE)
 • Aile işveren ise veya bordrolu ise yukarıda belirtilen belgelerin tamamı eklenecektir.

Emekliler İçin Vize Başvurusu

 • Konsolosluğa hitaben dilekçe
 • Emekli cüzdanı fotokopisi
 • Sağlık karnesi fotokopisi
 • Gayrimenkul tapu fotokopisi
 • Banka cüzdan fotokopisi

Ayrıca…

 • Mutlaka yeni çekilmiş, rötuşsuz ve arka fonu beyaz 2 adet biometrik fotoğraf
 • Tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport (pasaport mutlaka imzalı olmalı)
 • Nüfus İdaresinden Vukuatlı Nüfus kayıt örneği (anna,baba,eş,çocuk herkes görünmelidir)
 • Eğer boş pasaport ise Emniyet Müdürlüğünden protokol yazısı alınmalıdır.
 • Vizesine başvurduğumuz tüm misafirlerimiz vekaletname vermek zorundadır.Vekaletnameyi satış danışmanınızdan isteyiniz.
 • Vize başvuru formları şahsen yolcular tarafından imzalanmalıdır. 37.madde ve son sayfa iki imza) Ev adresi, cep telefonu, mail adresini A4 kağıtta evrak listesinin içerisine konulmasını rica ederiz.
 • Eşler birbirine sponsor olduklarında mutlaka evlilik cüzdanı fotokopisi konulmalıdır.
 • Banka hesap cüzdanı fotokopisi son 3 aylık hesap hareketini gösteren ve hesabında en az 5-6 bin lira bakiye olan hesap olmalıdır.
 • Ankara’ya yapılan vize başvurularında ek form doldurulmalıdır.(Formlar bölümünde bulabilirsiniz)
 • Pasaportların "gümrük ve döviz işlemleri" sayfalarına vize uygulanamaz.
 • Konsolosluklar, eksiksiz evrak teslimi yapılsa bile misafiri şahsen görmek isteyebilirler. Böyle bir durumda randevu bilginiz acentemiz tarafından size iletilecektir.
 • PASAPORTUNUZ YENİLENMİŞ VE ESKİ PASAPORTUNUZDA İLGİLİ KONSOLOSLUĞA AİT VİZE MEVCUT İSE ESKİ PASAPORTUNUZU DA BELGELER İLE BİRLİKTE VERMENİZ YARARLI OLACAKTIR.
 • Münferit vize, başvuru gününden en az 3 iş gün sonra geri döner.
 • Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
 •  

PASAPORTUNDAN VİZE SAYFASI OLMAYAN PASAPORTA VİZE BASILMAMAKTADIR.


Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Sonraki
 • Sonuç Göster: 20 50
 • 1
Yandex.Metrica