Sıralama:

Kharkov Turu

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

199,00 1.932,89

Odessa Turu

Vizesiz

2 Gece 3 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Sky Up Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

299,00 2.904,19

Ukrayna Resitali

4 Gece 5 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

379,00 3.681,23

Uçaklı Budva Turu

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

399,00 3.875,49

Beyaz Rusya Ukrayna Moldova

Vizesiz

7 Gece 8 Gün

3* 4* Rusya Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

499,00 4.846,79

Ukrayna Sağlık Turu

7 Gece 8 Gün

5* Şehir Merkezi Otel (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

699,00 6.789,39

Vizesiz Turlar | Yurt Dışı Turlar

Kısa zaman diliminde dahi yurtdışına çıkma imkanı sunan vizesiz turlar ile yeni kültürle görülerek farklı ve yaratıcı bir tatil deneyimi yaşanabilir. Bol seçenek sunan vizesiz gidilebilecek rotalar, farklı zevklerin ön plana çıkmasına imkan tanır. Vize masrafı olmayan ve zaman açısından hızlıca karar verme imkanı sağlayan seçenekler sayesinde yeni keşifler yapılabilir. Vize işlemlerinden sıkılanlar için en ideal tercih olacak turlar ile yeni yerler görürken güzel bir tatil geçirme şansı da yakalanabilir.

Balkanlardan Tunus'a, Güney Afrika'dan Tataristan'a, Japonya'dan Panama'ya kadar birbirinden farklı ülkelerin yer aldığı vizesiz tur seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek erken rezervasyon fırsatından da yararlanabilirsiniz. Sadece pasaportunuzu yanınıza alarak yeni bir ülke ve insanlarla tanışmaya hazır mısınız? Tatil öncesinde de mutlu ve huzurlu bir hazırlık dönemi yaşama şansı tanıyan turlar sayesinde bavulunuzu topladığınız an soluğu yeni bir ülkede alabilirsiniz.

Vizesiz Turlarda Ne Yenir?

Zamansız tatil ihtiyaçlarına en güzel cevap olan vizesiz turlar ile gurme gezilere de çıkılabilir. Farklı ülkelere yolculuk etmenin en büyük cazibesi olan yeni lezzetlerle tanışarak dünyada neler olup bittiğine yakından şahitlik edebilirsiniz. Beğenilen lezzetlerin evde de denenmesine imkan veren alışveriş turları sayesinde siz de sevdiklerinize özel sofralar kurabilirsiniz.

Vizesiz Turlarda Neler Yapılır?

Maldiv turunu seçenler deniz, güneş ve uçsuz bucaksız kumsalın tadını çıkarırken, devasa binalarıyla dikkat çeken Hong Kong'da teknoloji dükkanlarından çıkamayabilirsiniz. Bali'de insanın içini ısıtan müzik eşliğinde dans ederken Güney Afrika'da farklı bir yaşam kültürüne merhaba diyebilirsiniz. Beyaz geceleriyle ünlü Rusya turları da vizesiz tatil seçenekleri arasında en çok ilgi göreni olarak değerlendirilebilir.

Vizesiz Turlarda Gezilecek Yerler?

Saraybosna'dan Belgrad'a, Dubai'den Bangkok'a kadar seçilen rotanın ev sahipliği yaptığı kültürel, sanatsal ve doğal güzellikleri gezerek geçmişten günümüze kurulan bir köprüde adeta büyülenerek dolaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzelliğe sahip olan bölgelerde tatilin tadını çıkarırken sevdiklerinizle birlikte olmanın mutluluğunu da yaşayabilirsiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Sunduğu ekonomik fiyatlarla paranızın cebinizde kalmasını sağlayan vizesiz turlar ile hep hayalini kurduğunuz festivallere katılabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinde farklı anlamlar taşıyan seremonilere katılarak içinizdeki farklı kişiliği ortaya çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yandex.Metrica