Ukrayna Turları

Sıralama:

Lviv Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

3* Lviv Otelleri (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

199,00 1.287,53

Odessa Turu

Vizesiz

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Atlas Jet İle

Uçaklı Ulaşım

249,00 1.611,03

Kiev Turu

3 Gece 4 Gün

3* Rus Otel (Keiv) (Standart Oda) Ukraine International Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

279,00 1.805,13

Grand Ukrayna Turu

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Atlas Jet İle

Uçaklı Ulaşım

299,00 1.934,53

Çernobil Turu

Terk edilmiş şehir Çernobil-Pripyat turu dahil !

2 Gece 3 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Ukraine International Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

399,00 2.581,53

Baştan Başa Ukrayna Turu

Atlas Havayolları ile

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Atlas Jet İle

Uçaklı Ulaşım

449,00 2.905,03

Ukrayna Turları

Doğu Avrupa’nın eşsiz güzelliklerine sahip olan ülkelerinden Ukrayna, her yıl sayısız turisti ağırlamaktadır. Kültürel ve sanatsal özellikleri olan Ukrayna Turları ile de popülerdir. Her mevsim düzenlenen turlar sayesinde Ukrayna’nın birçok özel ve güzel yerlerini gezmek mümkündür.

Yurtdışına yapılan turlar arasında Ukrayna Turları çok fazla tercih edilmektedir. Ülkenin eşsiz mimariye sahip şehirleri ve yemyeşil doğası bu ilgiyi artırmaktadır. Turistik birçok noktanın bulunduğu Ukrayna’da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ukrayna'da Ne Yenir?

Ukrayna, yemek kültürü bakımından çok zengin seçenekler sunmaktadır. Türk damak tadına uygun lezzetlerin de bulunduğu Ukrayna mutfağında Türklerin en çok tercih ettiği lezzet mantıdır. Varenyky adı verilen mantının tadına mutlaka bakmalısınız. Dünya genelinde ünlü olan Borsch çorbası da en çok merak edilen lezzetlerden biridir. İçkiyi çok seven bir ülke olan Ukrayna’da vokta ile şarap tüketimi çok popülerdir.

Ukrayna'da Neler Yapılır?

Ukrayna Turları ile Ukrayna’nın en özel yerlerini gezebilirsiniz. Hem eğlenmek hem de gece hayatının tadını en iyi şekilde çıkarmak için Ukrayna çok iyi bir tercihtir. Yaz mevsiminde katıldığınız turlarda Odessa şehrinin ünlü deniz ve plajlarını mutlaka gezmelisiniz. Alışveriş açısından da son derece uygun olan Ukrayna’da birçok mağaza ve dükkân bulunmaktadır. Hem gezmek hem de eğlenmek için Ukrayna son derece ideal bir seçimdir.

Ukrayna'da Gezilecek Yerler

Kiev: Ukrayna’nın başkenti olan Kiev, Ukrayna’ya gelenlerin en çok uğradığı yerlerden biridir. Yemyeşil bir doğası olan Kiev’in eşsiz bir mimarisi de vardır. Kiev’de ağaç kesmek ve ağaçlara herhangi bir zarar vermek yasaktır. Bu nedenle etraf yemyeşil görünür.

Lviv: Ukrayna’nın UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan en özel şehirlerinden biridir. Kültür başkenti olarak da ilan edilen şehirde özellikle The High Castle Park ve Potocki Sarayı en çok ziyaret edilen yerlerden biridir.

Odessa: Ukrayna’nın en önemli turizm şehirlerinden biridir. Her yıl ve her mevsim çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Karadeniz’e de kıyısı olan Odessa, etkileyici liman ketlerinden biridir.

Özel Günler ve Festivaller

Ukrayna’nın birçok şehrinde gerçekleştirilen özel günlerde o şehri daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Her yıl düzenlenen Paskalya ve Troitsa etkinliği son derece eğlencelidir.

  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica