Sıralama:

Uçaklı Budva Turu

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

449,00 3.535,88

Baltık Başkentleri Turu

7 Gece 8 Gün

3-4* Baltık Başkentleri Turu Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 4.323,38

Motto İtalya Turu

Pegasus Havayolları ile

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 4.323,38

Beyaz Rusya Ukrayna Moldova

Vizesiz

7 Gece 8 Gün

3* 4* Rusya Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

599,00 4.717,13

Ukrayna Sağlık Turu

7 Gece 8 Gün

5* Şehir Merkezi Otel (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

749,00 5.898,38

Ramazan Bayramı Turları

Uzun bir kış maratonunun ardından sevdiklerine zaman ayırmak ve kaliteli bir tatil yapmak isteyenler, Ramazan Bayramı Turları ile hayallerindeki yerleri keşfedebilirler. Sorunsuz, ekonomik ve eksiksiz bir program için erken rezervasyon fırsatlarından yararlananlar ramazan ayı boyunca hazırlıklarını tamamlayabilirler.

Bayram yoğunluğuna kalmadan ve yer bulamama riski olmadan yapılacak bir tatil planı, istenilen yere gitmeyi ve yeni yerler görmeyi kolaylaştırır. Yaz döneminde; gemi turları, kültür gezileri, yakın çevre veya Uzakdoğu seyahatleri ideal alternatifler olarak değerlendirilebilir.

Güneşin ve sıcağın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Deniz tatili yapılabilecek Ramazan Bayramı turları ile kültürel bir yolculuğa da çıkılabilir. Dinlendirici bir tatil arayanlar tercihlerini sanatla iç içe olan Avrupa turlarından yana kullanabilirler. Uzun bayram tatilleri özellikle yurtdışına çıkmak isteyenler için ideal bir zaman aralığıdır.

Ramazan Bayramı Turları'nda Ne Yenir?

Vizeli ya da vizesiz destinasyonlar arasından en uygun olanını seçerek özel bir tatile başlayabilir ve seçtiğiniz bölgenin en özel lezzetlerini keşfederek güzel anılar biriktirebilirsiniz. Tatil boyunca en popüler restoranları veya bölgeye has mekanları ziyaret ederek alışveriş yapma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Turları'nda Neler Yapılır?

Ramazan bayramının yaz aylarına denk gelmesi ve okulların kapalı olması pek çok gezginin plan yaparken daha özgür davranmasına imkan tanır. Kalabalık aileler tercihlerini ülkemizin güzelliklerini görmekten yana kullanırken, çocuklu aileler daha yoğun programlarda kendilerine yer bulabilirler.

Ramazan Bayramı Turları'nda Gezilecek Yerler?

Yurtdışında merak edilen ülkeleri görmek için ideal alternatifler sunan Ramazan Bayramı turları, uzun zamandır kurulan hayallerin gerçek olmasını sağlar. Uçak ya da otobüsle başlayacak gezi planı seçilen bölgeye özel gemi ya da demiryolu ile de devam ettirilebilir. Tur tipi ve kalkış yeri dikkate alınarak en kapsamlı programları inceleyerek keyifli bir tatil yapmaya hazırlanabilirsiniz.

 Özel Günler ve Festivaller

Gezi planı yapılırken gidilecek bölgedeki özel günler ve festivaller dikkate alınarak hazırlıklar tamamlanabilir. Her zaman görmeyi istediğiniz ülkeler ve içinde olmayı istediğiniz etkinlikler için yeterli zamanı veren ramazan bayramı tatili, haftasonları eklenerek veya senelik izin kullanılarak daha da uzatılabilir. Huzur dolu bir tatil ve çocuklarla geçirilecek eğlenceli zamanlardan sonra yeterli enerjiyi depolayarak memlekete dönüş yapılabilir. 

Yandex.Metrica