Sıralama:

Roma Turu

Roma (3)

3 Gece 4 Gün

3* Uzak Otelleri Roma (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

299,00 1.838,85

Güney İtalya Turu

Bari gidiş, Napoli dönüş

5 Gece 6 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

399,00 2.453,85

Klasik İtalya Turu (Istanbul Hareketli)

Venedik Gidiş,Roma Dönüş

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

499,00 3.068,85

İtalya Turları

İtalya, Çizmeye benzeyen şekliyle her yıl milyonlarca turisti ağırlar. Her zevke ve bütçeye uygun olarak düzenlenen İtalya Turları ile siz de bölgeyi keşfedebilirsiniz. 51 UNESCO Dünya Mirası alanıyla kültür turlarının da en çok tercih edilen ülkesi olan İtalya, yılın 365 günü farklı güzelliklere sahiptir.

Ülkenin kuzeyi ve güneyi arasında hem kültürel hem de misafirperverlik açısından son derece değişik bir anlayış hakimdir. Dünyanın en zengin mutfaklarından birine sahip olan ülkeye yapılan gastronomi turları da son dönemlerin en popüler tercihleri arasında gösterilebilir.

 İtalya'da Ne Yenir?

Temelinde basitliğin ve lezzetin önemli olduğu İtalyan mutfağı özellikle Türkler tarafından çok beğenilmektedir. Detaylı hazırlama yöntemlerinden daha önemli olan konu kaliteli malzeme kullanımının esas alınmasıdır. Kafe kültürünün hakim olduğu ülkede, özellikle turistler için yemek ve atıştırmalık seçenekleri son derece zengindir. İtalyan ev yemeklerinin servis edildiği küçük aile işletmeleri, ülke mutfağı hakkında geleneksel değerlerin tadına bakmak isteyenleri özenle ağırlar.

İtalya'da Neler Yapılır?

İtalya Turları tarih, bölge ve bütçe açısından hemen herkesi memnun edecek seçeneklere sahiptir. Seçilen rotaya bağlı olarak farklı aktivitelerin yer aldığı programlarla lezzetli keşifler yapılabilir. Gidenlerin yeniden gitmek isteyeceği ülke, pek çok açıdan bakıldığı zaman Türkiye ile ortak özelliklere sahiptir.

İtalya'da Gezilecek Yerler?

Bölgede en çok tercih edilen rotalar arasında;

 * Milano-Napoli

 * Roma

 * Venedik

 * Sicilya

 * Floransa ve

 * Amalfi Sahilleri sayılabilir.

Sanat, tarih ve lezzet üçgeninde programlanan turlara Akdeniz ikliminin ılık rüzgarları eşlik eder. Moda dünyasının başkenti olan Milano, gondol sefası sürülen Venedik ve tarihi dokusuyla ön plana çıkan Roma, ziyaretçilerine unutamayacakları anılar yaşatır.

Özel Günler ve Festivaller

Geleneksel festivallerin ülkenin hemen her şehrinde hatta köyünde bile kutlanıyor olması turistler için büyük fırsatlar yaratır. Venedik Bienali pek çok farklı sanatı kapsayan içeriğiyle çağdaş dönemin en popüler etkinliği olarak gösterilebilir. Milano Moda Haftası, Puccini Festivali, Film Festivali, Mimarlık Bienali ve Mobilya Fuarı tüm dünyadan ziyaretçilerin ülkeye akın etmesinin en temel sebepleri olarak gösterilebilir. İtalya Turları dendiğinde akla gelen Venedik Karnavalı, Şubat ayının son iki haftasında düzenlenen tüm sokak ve meydanlarda eğlencenin hakim olduğu bir etkinliktir. 

İtalya Turları hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Peşin Fiyatına6 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica