Sıralama:

Fenomen Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

749,00 7.275,04

İspanya Turları

Atlas Okyanusu ile Akdeniz arasında yer alan İspanya, renkli kültürü ve sıcak insanları ile gezmek için en çok tercih edilen yerlerden biridir. Şehirleşmenin son derece düzenli olduğu ülkeyi İspanya turları ile dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Dansın, futbolun ve aşk hikâyelerinin ana vatanı olarak görülen İspanya, sıcak havası ile özenilen yerlerden biridir. Ülkede kış aylarında bile çok sert soğuklar görülmez.

İspanya turları ile Akdeniz kültürüne ilk adımınızı atmış olacaksınız. Kültür ve eğlencenin bir arada sunulduğu ülkede dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Tarihe tanıklık edebileceğiniz birçok özel yeri tur kapsamında görebileceksiniz.

İspanya'da Ne Yenir?

Akdeniz yemek kültürünün en iyi yansımaları görülmektedir. Kahvaltıların hafif olduğu İspanya’da gün boyu az da olsa bir şeyler yenir. Balık ve et çeşitlerinin ön planda olduğu ülkede paella adı verilen özel bir pilava hayran kalacaksınız. Bu pilav deniz ürünleri, tavuk eti ve balık çeşitleri ile yapılmaktadır. İspanya’nın geleneksel çorbası olan gazpacho ve tapas adı verilen mezeleri de mutlaka denemelisiniz. İspanya şarabı, İspanya çikolatası, Paella, Salyangoz, patatesli omlet ve tavşan eti gibi lezzetleri de deneyebilirsiniz.

İspanya'da Neler Yapılır?

Katılacağınız İspanya turları ile özellikle alışverişe doyacaksınız. Dünyaca ünlü markaların sunulduğu mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Tarihi eserlerin bulunduğu sokaklara giderek bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Barcelona’da bulunan müzeleri ziyaret ederek kültürel zenginlikleri yakından görebilirsiniz.

İspanya'da Gezilecek Yerler?

Sevilla

Din tarihinin en önemli olaylarının yaşandığı Sevilla, İspanya’da gezilebilecek ilk yerlerden biridir. Alcazar Sarayı, Sevilla Katedrali gibi özel yerleri mutlaka gezmelisiniz. Botanica ile başlayan gece hayatında sabahlara kadar eğlenebilirsiniz.

Madrid

İspanya’nın başkenti olan Madrid, uzun caddeleri ve geniş alanları ile ilgi çekmektedir. Diğer şehirlere göre daha sakin olsa da, gezilmesi gereken yerler arasında bulunur. Batı Avrupa’daki en büyük saray olan Palacio Real’i gezerek tarihi güzellikleri görebilirsiniz.

Barcelona

İspanya’nın en hareketli şehridir. Hem gece hayatı hem de gündüz eğlenceleri ile daima keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

Özel Günler ve Festivaller

İspanya’da Flamenko’nun önemli bir yeri vardır. Flamenko gösterilerine katılarak bu kültürü yakınan tanıyabilirsiniz. Düzenlenen diğer festivaller ile de İspanya’nın kültürel zenginliklerini görebileceksiniz.

İspanya Turları hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica