Sıralama:

Amsterdam Turu (Istanbul Hareketli)

Türk Havayolları ile

3 Gece 4 Gün

3* Oteller Amsterdam ( 15 - 20 Km ) (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

399,00 3.875,49

Hollanda Turları

Hem tarih hem de kültür düşkünü olan kişilerin vazgeçemedikleri adreslerin başında Hollanda gelir. Ortaçağ ülkesinin tarihi dokusunu sunan Hollanda’ya her mevsim Hollanda turları düzenlenmektedir. Köprüleri, kanalları ve tarihi dokusu ile misafirlerini kendine hayran bırakan ülkenin en özel yerlerini bu turlar ile görebileceksiniz.

Birçok ülkede yasaklanan kurallar Hollanda’da geçerli değildir. Mütevazı bir yaşam tarzını benimseyen bir halka sahip olan Hollanda’da unutamayacağınız bir tatili Hollanda turları ile yaşayacaksınız. Dünyadaki en önemli yapıt ve müzelere sahip olan bu eşsiz ülkeyi mutlaka gezmelisiniz.

Hollanda'da Ne Yenir?

Çok lezzetli yemeklere sahip olan ülkeye Hollanda turları ile gelerek bu eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. Hollanda’nın en meşhur lezzetlerinden ringa balığı ile gauda peyniri, tatilcilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Çikolata, likör ve birası ile de popüler olan Hollanda’da yeni tatları keşfedebileceksiniz. Biftekli ve peynirli sandviç, jambonlu sandviç, asperges, nieuwe haring gibi lezzetleri de tatmadan gelmeyin.

 Hollanda'da Neler Yapılır?

Hollanda’da yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. İlk olarak Amsterdam’a giderek kanal turlarına katılabilirsiniz. Bisiklet kiralayarak Hollanda’nın her noktasını gezebilirsiniz. Ülkede bisiklet ile gezmek son derece popülerdir. Otobüs turlarına katılarak da gezinizi sürdürebilirsiniz. Dünyaca ünlü müzelerin yer aldığı Hollanda’da kültürel zenginliklerin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hollanda'da Gezilecek Yerler?

Rotterdam

Hollanda’nın en meşhur şehirlerinden biridir. Yeni yapılmış binalara sahip olan Rotterdam’da düzgün şehirleşmeden etkilenmemek mümkün değildir. Bisiklet gezilerinin popüler olduğu şehirde bisiklet kiralayarak her yeri keyifli bir şekilde gezebilirsiniz. Alışverişin de meşhur olduğu kentte birçok alışveriş merkezi yer alır.

Amsterdam

Avrupa’da en fazla ilgi gören şehirdir. Hollanda turlarında mutlaka ilk olarak uğranması gereken yer Amsterdam’dır. Kırmızı lambalı sokakları ve eğlence merkezleri ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tarihi binalar ile müzeleri gezerek kültürel zenginliğinizi artırmanız mümkün. Şehirdeki Çiçek Pazarı, Dam Meydanı, Anne Frank’ın Evi, Van Gogh Müzesi, Rijks Muesum, Vondel Park gibi önemli yerleri mutlaka gezmelisiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Hollanda’da her yıl düzenlenen Prinsengracht Festivali, Hollanda Festivali Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali gibi özel günleri ziyaret ederek Hollanda insanlarını ve kültürünü daha yakından tanıyabileceksiniz.


Hollanda Turları hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica