Sıralama:

Benelüks - Fransa - Almanya Turu

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 5.332,44

Fenomen Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

3* 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

749,00 7.275,04

Fransa Turları

Dünya’da en çok seyahat edilen ülkelerden biri olan Fransa, aşkın, romantizmin ve eğlencenin merkezidir. Aşkı ve sanatı dışında tarihi ile de dikkat çeken bu güzel ülkeyi Fransa turları ile gezebilirsiniz. Hem Avrupa’da hem de dünya genelinde önemli bir yere sahip olan Fransa, farklı uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Tarihin izlerini her köşesinde hissedeceğiniz Fransa’da doğal güzelliklere de hayran kalacaksınız. Her dönem düzenlenen Fransa turları kapsamında ülkenin her köşesini yakından keşfedebileceksiniz. Müzeler, tarihi eserler ve anıtları gezerek tarihe tanıklık yapabilirsiniz.

Fransa'da Ne Yenir?

Yemeğin sanata dönüştürüldüğü yeri Fransa turları sayesinde gezerek farklı tatlar ile tanışabilirsiniz. Ortaçağlara kadar uzanan yemek kültürü ile dikkatleri çeken Fransa, farklı birçok lezzeti ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Akdeniz ülkelerinden biri olan Fransa’daki yemeklere alışmanız hiç zor olmayacak. Karides, midye ve ıstakoz benzeri deniz ürünleri çok sık tüketilmektedir. Peynir ve tereyağı da Fransa mutfağında çok önemli bir yere sahiptir. Et fondue, Fransa türlüsü, balık fondue, breton çorbası, landöşe kurabiyesi gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Fransa'daNeler Yapılır?

Öncelikle Eyfel Kulesine çıkarak meşhur Paris’i en yüksekten seyredebilirsiniz. Pere Lachaise mezarlığına giderek ünlü kişilerin mezarlarını ziyaret edebilirsiniz. Fransa’da ziyaret edilen ilk 10 yerden biri bu mezarlıktır. Ülkenin genelinde gece hayatı çok hareketlidir. Bu nedenle gece istediğiniz vakitte çıkarak Bastilla bölgesinde yer alan caz ve pub barlara gidebilirsiniz. Fransa’da alışveriş yapmak ta çok keyiflidir. Dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş merkezlerini gezebilirsiniz.

Fransa'da Gezilecek Yerler?

Paris

Fransa denildiği zaman akıllara ilk olarak Paris gelmektedir. Tarihi yapıları ile dikkat çeken Paris, aşk şehri olarak anılır. Özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilmektedir. Akıllara ilk gelen yerlerin başında Eyfel Kulesi gelmektedir.

Nice

Ülkedeki 5.büyük şehir olan Nice, hem uzun hem de tertemiz sahilleri ile dikkat çekmektedir. Yaz tatili için ideal yerlerden biri olan Nice, tarihi alanları ile de dikkat çekmektedir.

Cannes

Her yıl düzenlenen festivali ile dikkat çekmektedir. Lüks yaşam ve zenginliği ile popüler olan Cannes’i mutlaka gezmelisiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Fransa’da düzenlenen Nice Karnavalı, Menton Limon Festivali ve Uluslararası Bahçe Festivaline katılarak Fransız kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.


Fransa Turları hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 5 467 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica