• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla
Belirtiğiniz tarihlerde seçtiğiniz tur bulunmamaktadır. Seçtiğiniz turun en yakın tarihine yönlendirildiniz.

3* Yıldızlı Oteller (STANDART ODA) 7 Gece 8 Gün

Otel
Detayları
Müsait
% 15 İndirim  
2.524,00 2.145,40
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Ağustos - 2019Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

 

Akdeniz Ege Turu 7 Gece 8 Gün

 

Antalya – Fethiye -  

 

 

 

 

Bilgilendirme: Çıkışın hemen ertesi günü aşağıda belirtilen Rafting turu ile gerçekleştirilecektir. Bu nedenle misafirlerimize kolaylık olması açısından bu etkinlikte kullanılacak kıyafetlerinin, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarının, güneş yağı vb. malzemelerin ayrı bir küçük çanta içinde, kolaylıkla kullanabilmek için seyahat sırasında yanlarına alınmasını tavsiye ederiz. 

 

1.Gün. ( Antalya’ya Hareket )

 

* 21:00 Bakırköy Ömür Plaza Karşısı ( Doğtaş Mobilya Önü )
* 22:00 Trump Tower Otoparkı ( P1 Katı )
* 23:00 Kadıköy Yenisalıpazarı Otoparkı

* 23:15 Kartal Yemek Center

* 23:30 Çayırova Mc Donalds
* 01:00 Yalova Özdilek Avm Önü
* 02:30 Bursa Özdilek Avm

* 05:00 Kütahya Hilton Otel Karşısı

 

Değerli Konuklarımız; yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte HMSTATİL otobüs içi ikramları eşliğinde Antalya’ya gece yolculuğu yapıyoruz.

 

2.Gün. ( Köprülü Kanyon Ranfing – Antalya Kale İçi – Düden Şelalesi )

 

Değerli konuklarımız; yol üzerinde alacağımız kahvaltımızın ardından Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. İnsanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz ( Ekstra ). Köprülü kanyondan ayrılıyor. Antalya’nın enfes güzellerinden biri olan Düden Şelalesine hareket ediyoruz. Düden Şelalesine geliyor ve rehberimizin vereceği doğa harikası hakkında bilgilerin ardından sizlere serbest zaman veriyoruzDüden şelalesi gezimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza geçiyoruz. Yemek Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan içerisinde Antik Çağ kalıntıları barındıran Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından konaklama otelimize dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinden ekstra dinlenme tesisinde alınacaktır. İlk günkü sabah kahvaltısı ve son günkü akşam yemekleri tur ücretine dahil değildir.

Öğle yemeği: Ekstra Antalya’da serbest olarak alınacaktır.

Rafting; Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: B Business Otel & Latanya Otel & Grida City Otel

 

3.Gün. ( Kemer – Demre – Kaş – Kalkan – Ekstra Kekova Tekne Turu – Saklıkent Kanyonu – Fethiye )

 

Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kemer, Finike ve Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra Kekova Tekne turuna katılıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Rehberimiz ile buluşuyor ve Kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Kaş, Kalkan üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip konaklama otelimize geçiyoruz.

 

Kekova Tekne Turu : Kişi Başı: 50,00 TL Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları : 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: Ekstra ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli : Aymes Otel & Malahit Otel

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 

4.Gün. ( Tam Gün Serbest Zaman Ekstra 12 Adalar Tekne Turu yâda Jeep Safari )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Ölüdeniz ve Belcekız plajında sizlere tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra turlarımıza katılarak vakit geçirebilirler. Serbest zamanın ve ekstra turlarımızın ardından Telmessos Antik tiyatrosunu panoramik olarak görüyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama,

 

1.Seçenek: 12 Adalar Tekne Turu: Kişi Başı: 75,00 TL Fethiye marinaya gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. 12 Adalar Tekne Turu Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız’ın eşi benzeri olmayan koylarında yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuzda Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda demir atıp, yüzme molaları veriyoruz.

 

12 Adalar Tekne Turu: Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

2.Seçenek: Jeep Safari: Konaklama otelimizden araçlarımızla alınıyor ve bölgede ki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safariye katılıyoruz. Tlos Ören yeri, Yakapark, Saklıkent gezerek Çevreyi keşfederken çocukluk yıllarına dönebilir aynı zamanda su savaşına katılarak eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

12 Adalar Tekne Turunda Öğle Yemeği: ( Köfte - Tavuk - Balık seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Jeep Safarin’de Öğle Yemeği: Yakapark Tavuk şiş - Balık ve Açık Büfe Meze

Konaklama Oteli : Aymes Otel & Malahit Otel

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

5. Gün. ( Ölüdeniz – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Köyceğiz Gölü – Muğla )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında gezimize ilk olarak Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyoruz. Kanal güzergâhımızındı Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve rehberimizden anlatımlarının ardında fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Dalyan’a geliyor ve tur otobüsümüze biniyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği : Dalyan Restoran ( Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze)

Konaklama Oteli : Muğla Otel & Tuna Otel & Petek Otel

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

6.Gün. ( Akyaka – Ekstra Gökova Tekne Turu – Ekstra Azmak Çayı Sandal Turu )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Akyaka beldesine hareket ediyoruz. Güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Ekstra Gökova tekne turumuza dileyen misafirlerimiz ile katılıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Akyaka merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Akyaka’dan ayrılıyor Yatağan, Milas üzerinden Milas’a geliyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Gökova Tekne Turu : Kişi Başı: 50,00 TL

Çınar Adası, Turnalı Gelibolu Adası, İncekum, Kandilli, Akvaryum Koyu, Sedir Adası, Lacivert Koy, İngiliz Limanı, Akbük

Tekne Detayları : 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Kişi Başı: Kişi Başı: 15,00 TL

15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

 

Sabah Kahvaltısı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Konaklama Oteli : Milashan Otel & Eldehan Otel

Akşam Yemeği : Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

7.Gün. ( Ekstra Bodrum Tekne Turu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Beş Parmak Dağlarının hikâyesini dinleyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Ekstra Bodrum Tekne katılıyoruz. Tekne turumuza katılmayan misafirlerimiz tüm gün serbest zaman verilecektir. 17:00’da rehberimizin belirleyeceği noktadan buluşuyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyor. Uşak, Kütahya üzerinden İstanbul’a devam ediyoruz.

 

 

Ekstra Bodrum Tekne Turu: Kişi Başı: 45,00 TL

Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

 

Kahvaltı : Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Bodrum Teknede öğle yemeği: ( Tavuk seçmeli olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Akşam Yemeği : İlk günkü sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli : Bu akşam konaklama yoktur.

 

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

 

Değerli Konuklarımız, gece ilerleyen saatlerde İstanbul’a ulaşıyor, sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyoruz. Bir başka HMSTATİL organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

Not: Kütahya, Bursa, Yalova ve İstanbul’dan alınan misafirlerimiz katılım sağladığı duraklarda indirilecektir. Eskişehir misafirlerimiz Bozüyük’ten tura katılım sağlayabilir aynı zamanda turumuzdan Bozüyük’te ayrılacaklardır.

 

Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler

 

Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

HMSTATİL Otobüsü İçerisindeki İkramlar,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler ( Müze Kart, )

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler,

Tekne Turu Ücretleri,

'Bu tur Coral Travel tarafından düzenlenmektedir.'

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Dünya üzerinde, tarihi ile doğası bu kadar uyum sağlamış başka bir ülke yoktur. Anadolu 3000 e yakın ören yeri ve antik şehri bünyesinde barındırmasıyla dünyada tektir. İşte bu antik ören yerlerinin en fazla yoğunluk da bulunduğu yer de Ege ve Akdeniz bölgeleridir. Geçmişe dair izleri araştırmak için çıkılan yolculuklar, bizlere muhteşem güzellikte manzaralar ve ilginç hikayeler sunmaktadır.

Bir nefes almaktır Akdeniz. Tüm çağların en büyük söz yazarı Homeros Smyrna (İzmir) in suyunu içmiş ve burada yaşamıştır. Nice gezginlere ev sahipliği yapmıştır Batı Anadolu. Doğasıyla, ticari önemiyle, verimli topraklarıyla uğruna nice savaşlar yapılıp kahramanlık destanları yazılmıştır. Miletli İsodoros ve Trallesli (Aydın) Antonius geometri ve matematikteki hünerlerini, çağrıldıkları İstanbul’da Ayasofya’da baş mimarlar olarak göstermişlerdir. Mitolojiye inanılan dönemde, bu hikâyelerin çok büyük bir kısmı Anadolu üzerinde geçmektedir.

Artemis ve Apollon bu topraklar üzerinde doğup büyümüşlerdir. Hristiyanlığın ilk dönemlerinde de önemli bir merkezdir.  Batı Anadolu isanın havarilerinden St Philippe in S. Jean’ın mezarına ev sahipliği yapar buranın toprakları. Hristiyanlığa şekil vere, bugünkü dini öğretilerinin kabul edildiği Konsüller bu topraklarda yapılmıştır. Meryem Ana, Efes’de Bülbül Dağında yaşamıştır.

Denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz tatil beldeleri, gündüzleri kadar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. İşte sizlere her şekilde seslenir Akdeniz, Sizleri kendisine çağırır.

 

Genel Şartlar

Başa Dön

Müze Kart

 

Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.

Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

 

Ek Hizmet Detayları

 

Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programlarımızda belirtilen kültür ve turizm bakanlığına bağlı olmayan müze girişleri, minibüs ücretleri, otopark ücretleri, tekne turu ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahilir.

 

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları,Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.

  

Genel Şartlar

 

Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda HMSTATİL Sorumluluğu yoktur.

 

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

 

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

 

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.

 

4 gece üzeri turlarda hergün sıra atlayacak şekilde rotasyon uygulaması yapılmakta olup, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

 

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

 

Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

 

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda HMSTATİL misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 17.01.2017

 

Kademeli Fiyat Sistemi

 

Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça)  fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.

İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20,00 TL, 2.000,00 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

 

Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

 

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

Kokartlı Profesyonel Rehberler

 

Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

 

Rehber Tavsiyesi

 

Gezi yerlerinde genel de yürüyüş yapacağımızdan dolayı Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.)  ince den kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz).Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur  Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı)  Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın  Varsa ilaçlarınız Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Ulaşım Araçlarımız    

 

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

 

Mercedes Toursimo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

 

Man Fortuna

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

 

Doruk T

39+1+1 Koltuklandırma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve geniş kadife kaplı yolcu koltukları, güçlü klima sistemi ve LED aydınlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunluğu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

                                                                                      

Midibusler
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  

Minibusler
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Mercedes Sprinter

12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

 

 

 

 

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Sonraki
 • Sonuç Göster: 20 50
 • 1
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica