Kampanya Detayları

Seyahat ve Konaklama Alışverişinize 100 TL MaxiPuan! 

Maximum Mobil’e özel, 20 Haziran - 20 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya dahilinde yararlanabileceğiniz konaklama seçeneklerine ulaşmak için Yaz Fırsatları, Yurtiçi Otel, Kıbrıs Otelleri ve Termal Otel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tur altenatifleri için ise Kültür Turları, Yurtdışı Turlar ve Gemi Turları sayfalarımızı ziyaret edebilirisiniz.

Katılım Koşulları:

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için İş Bankası uygulamasından “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 24 Temmuz 2020 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. 

Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya Maximum anlaşmalı seyahat ve konaklama sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. 

Sadece yurtiçinde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Internetten yapılan alışverişler dahildir. 

Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. 

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. 

Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.

Kampanya sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Yandex.Metrica