Sürpriz indirim kampanyalarından
haberdar olmak için bize mail adresinizi bırakın:

HMSTatil ve yan markalarından e-posta yoluyla bilgilendirme almak istiyorum.
x

Sizi Arayalım

Adınız Soyadınız
 
Telefon Numaranız
 
E-posta adresiniz
 
Arama Zamanı
  • TATİL BUL
Otel / Bölge / Şehir
Giriş Tarihi Çıkış Tarihi
Yetişkin Çocuk
Yaşları
Toplam Fiyat Aralığı
Konsept
e-Bülten Üyesi Olun
Ad:  
Tel :  
Email :  
xanadu_resort_hotel11
otiumhotels
Turlar

KLASİK İTALYA TURU

VENEDİK (2) & FLORANSA (2) & ROMA (3)
BAHAR DÖNEMİ

499 €'dan başlayan fiyatlarla...


Türk Hava Yolları Tarifeli seferleri ile

7 Gece 8 Gün
18 Mayıs, 22 Haziran 2014 Hareket
 

 

 

1.Gün ISTANBUL – VENEDİK 
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05.30 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1867 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.15’de Venedik’e hareket ve yerel saat ile 09.45’ta varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik şehir turu. San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde. 
 
2.Gün VENEDİK
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler ekstra Verona-Garda turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
3.Gün VENEDİK – FLORANSA 
Sabah kahvaltısından sonrası Floransa’ya transfer. Floransa’ya varışımızın ardından şehir turu. 
Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası odaların alınmasının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Geceleme otelinizde.  
 
4.Gün FLORANSA 
Sabah kahvaltısından sonrası serbest zaman. Arzu edenler ekstra Toscana turuna katılabilirler (90 Euro). Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, katedral, vaftizhane, Campo Meydanı ve en güzel gotik kiliseler görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
5.Gün FLORANSA – ROMA 
Sabah kahvaltısından sonra Roma’ya hareket. Roma’ya varışımızı takiben Roma şehir turu. Görülecek yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Tur bitimi otele yerleşme. Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Roma gece turuna katılabilirler(25 Euro). Geceleme otelinizde.
 
6.Gün ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler ekstra Napoli & Pompei turuna katılabilirler (90 Euro). Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik ve romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
7.Gün ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Göller bölgesi & Castelli Romani Alışveriş Gezisi turuna katılabilirler(45 Euro). İtalya’nın en büyük outlet'lerinden biri olan Castelli Romani’de ucuz alışveriş yapma imkanı. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
8.Gün ROMA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havaalanına transfer ve Türk Havayolları’nın TK1866 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.40’ta İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.05’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
 

Ücrete Dahil Hizmetleri

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Venedik / Roma – İstanbul gidiş dönüş uçak bileti, 

Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Venedik, Floransa, ve Roma panoramik şehir turları, 

Profesyonel rehberlik hizmetleri. 

Venedik VAPURETTO ücreti

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 

Özel Seyahat Sağlık Sigortası 

Özel İptal Güvence Paketi  

Roma, Floransa ve Venedik otel vergileri

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,  

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL